Skarpety do szybkiego marszu Invisible 900

Ref :
8386665
Mocne strony
Skarpety Invisible dopasowują się do ruchu stopy podczas uprawiania chodu sportowego i nordic walking. Ograniczają przegrzewanie się stóp oraz powstawanie pęcherzy.
24,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

OPINIE KLIENTÓW

Zalety

Ograniczenie podrażnień
Strefy ze wzmocnieniem ograniczają otarcia na pięcie i pod stopą.
Stabilność
Specjalna strefa w śródstopiu wspiera trzymanie stopy.
Oddychalność
Odprowadzają wilgoć dzięki przewiewnym strefom w górnej części stopy.

CHARAKTERYSTYKA

Composition
Skarpety : 64.0% Poliamid, Skarpety : 34.0% Bawełna, Skarpety : 2.0% Elastan
Tests
Marine i Léo, nasi inżynierowie jakości, systematycznie testują nasze produkty na reprezentatywnej grupie sportowców w warunkach, jakie możesz spotkać podczas swojego treningu. Te testy są uzupełnieniem testów przeprowadzanych w laboratorium. Pozwalają one nam zatwierdzić wszystkie nasze produkty przed wprowadzeniem ich na rynek.
Przeznaczenie :
do intensywnego chodu sportowego/nordyckiego w każdych warunkach pogodowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest chód sportowy/nordycki?
Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin. Określa się go także mianem aktywnego lub szybkiego marszu. Uprawia się go na stosunkowo płaskim terenie: na drodze, ścieżce, a nawet bieżni elektrycznej. Nordic walking jest uprawiany ze specjalnymi kijkami na płaskim lub lekko pagórkowatym terenie. Ta aktywność pozwala ujędrnić całe ciało. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Dlaczego do chodu sportowego/nordyckiego należy wybierać odpowiednie skarpety?
W chodzie sportowym/nordyckim ruch zaczyna się pod postawienia pięty, a następnie płynnie całej stopy aż do palców, które wykonują wybicie. Nasza skarpety są idealnie dopasowane do tego ruchu dzięki wzmocnieniom pod piętą i pod przednią częścią stopy, które zapobiegają tarciom i zapewniają stopom komfort podczas treningów.
GORA STRONY