Torby i bagaże

Jak wybrać plecak lub walizkę? Odkryj wszystkie porady Newfeel, aby wybrać odpowiednią torbę sportową lub walizkę.

10 Porady
accessoires voyages valide cadenas porte étiquette

Do zabezpieczenia lub personalizacji bagażu, a także zapewnienia Ci wygody i bezpieczeństwa w podróży służą liczne akcesoria podróżne. Poznaj różne rozwiązania, które ułatwią Ci sportowe wypady!

comment choisir sa valise

Szykujesz się do podróży i nie wiesz, jaka torba lub walizka będzie odpowiednia? Jakiej powinna być wielkości? Przeczytaj nasz poradnik i wyjedź spokojny o swój bagaż.

Comment choisir son sac à dos - Newfeel vous guide

Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć w podróży wolne ręce. Niezbędny do transportu sprzętu sportowego i rzeczy osobistych. Jaką pojemność powinien mieć plecak? Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie? Oto nasz poradnik!

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na letnie wakacje. Przed wyjazdem dopada nas jednak zawsze lekki stres związany z pakowaniem. Nie wpadaj w panikę! Szefowie produktów i designerzy odpowiedzialni w Newfeel za bagaże często podróżują i korzystają z walizek. Jako specjaliści podzielą się tutaj swoim doświadczeniem.

W życiu codziennym i w czasie podróży bagaże są naszymi sprzymierzeńcami umożliwiającymi noszenie i transport rzeczy osobistych. Istnieje niezliczona ilość rozmaitych form, materiałów, stylów i rozmiarów. Jak dokonać wyboru, aby połączyć komfort ze stylem ? Obalamy stereotypy! Ekipa Newfeel postanowiła oddzielić prawdę od fałszu, aby przyjść Ci z pomocą.

Wielu z nas osobiście zetknęło się z problemem wielkości przedmiotów kupowanych przez internet. Rozpakowujemy dostawę, a tam niespodzianka: małe butelki wody zamiast butelek półtoralitrowych, a zamiast soku pomarańczowego w dużych kartonach malutkie kartoniki, ale za to ze słomką :-) Torba to znacznie poważniejsza sprawa! Aby uniknąć zakupu torby rozmiarem przypominającej tę, do której mama pakowała Ci podwieczorek, gdy miałeś 4 latka (choć teraz pewnie byłaby odpowiednia na małe kartoniki soku), zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym znajdziesz torbę we właściwym rozmiarze.

Gdy wyjeżdżasz w kilkudniową podróż, prywatną lub służbową, standardowy format niewielkiej walizki to 35 litrów. Jak jednak prawidłowo ją spakować? Jak poukładać w niej rzeczy ? Czy na pewno wszystko się zmieści ? Takie właśnie pytania możesz sobie zadawać... Aby na nie odpowiedzieć, ekipa Newfeel przygotowała film prezentujący sposoby naszych specjalistów na optymalne wykorzystanie przestrzeni w bagażu !

To gorący temat, który powraca, gdy zbliża się nowy rok szkolny! Czas, by wyposażyć rodzinę, przede wszystkim zaś naszego nastolatka rozpoczynającego naukę w gimnazjum... Twoja latorośl zażąda zapewne plecaka, który świetnie się prezentuje na szkolnym podwórku, podczas gdy zdrowy rozsądek podpowiada, że powinieneś wybrać praktyczny i dobrze dostosowany do pleców tornister... Zaczyna się pojedynek !

GORA STRONY