SPRZĘT

Jak wybrać buty do aktywnego marszu? Jak wybrać kijki do nordic walking? Newfeel pomaga Ci wybrać wyposażenie.

23 Porady
Pages
Comment s'équiper en marche nordique

Masz ochotę spróbować swoich sił w nordic walking? Ta forma aktywności fizycznej nie wymaga dużego wyposażenia! Para kijków, odpowiednie buty do nordic walking, odzież sportowa i mały plecak całkowicie wystarczą. Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak wyposażyć się prawidłowo i wyruszyć na pierwsze treningi nordic walking!

entretient_chaussures_enfants_newfeel

Kupiłeś dziecku buty marki Newfeel? Będą mu one towarzyszyć w sportowej i codziennej aktywności. Oto 6 porad dotyczących pielęgnacji, dzięki której obuwie możliwie najdłużej pozostanie jak nowe… lub odzyska swój blask!

nettoyer_chaussures_marche_sportive_newfeel

Aby czerpać jeszcze większą przyjemność z sesji aktywnego marszu, trzeba dbać o buty, w których uprawiamy tę dyscyplinę. Nie jesteś pewien, czy wiesz wszystko o pielęgnacji butów i sposobach na utrzymanie ich w dobrym stanie przez długi czas? Oto 3 porady, które pozwolą Ci zatroszczyć się o nie po każdym treningu!

Kijki do nordic walking stanowią o szczególnym charakterze tego kompletnego sportu. Dzięki kijkom do nordic walking podczas uprawiania tej dyscypliny pracują mięśnie całego ciała. Bez nich nordic walking nie istnieje! Odkryj wszystkie elementy składające się na kijki do nordic walking. Pomoże Ci w tym Olivier Capelli, dwukrotny mistrz świata w nordic walking.

marche_running_course_differences_newfeel

Zdecydowałeś/aś się uprawiać sport na świeżym powietrzu, żeby lepiej się poczuć, stracić trochę na wadze i odprężyć się. Niezależnie od celu, jaki Ci przyświeca, szybki chód i bieganie to zalecane sporty wytrzymałościowe, jeśli chcesz zadbać o zdrowie. Dlaczego jednak chodzenie znacząco różni się od biegania i wymaga specjalnych butów?

accessoires voyages valide cadenas porte étiquette

Do zabezpieczenia lub personalizacji bagażu, a także zapewnienia Ci wygody i bezpieczeństwa w podróży służą liczne akcesoria podróżne. Poznaj różne rozwiązania, które ułatwią Ci sportowe wypady!

comment choisir sa valise

Szykujesz się do podróży i nie wiesz, jaka torba lub walizka będzie odpowiednia? Jakiej powinna być wielkości? Przeczytaj nasz poradnik i wyjedź spokojny o swój bagaż.

Comment choisir son sac à dos - Newfeel vous guide

Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć w podróży wolne ręce. Niezbędny do transportu sprzętu sportowego i rzeczy osobistych. Jaką pojemność powinien mieć plecak? Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie? Oto nasz poradnik!

comment choisir batons marche nordique newfeel

Aktywny marsz uprawiany z kijkami to nordic walking. Kijki do nordic walking mają swoją specyfikę: pomagają się odpychać i ułatwiają aktywną pracę rąk, umożliwiając wzmacnianie górnych partii ciała. Pomagają również amortyzować wstrząsy. Zapoznaj się z naszymi poradami, aby wybrać odpowiednie kijki do nordic walking.

Wyboru kijków do nordic walking dokonujemy w zależności od wzrostu. Muszą one być odpowiednio dostosowane, aby chronić stawy. Zobacz, w jaki sposób dokonać zakupu kijków do nordic walking we właściwym rozmiarze :

marche nordique randonnée

Nordic walking to sport, który uprawia się obowiązkowo z dwoma specjalnymi kijkami, podczas gdy w trekkingu kijki pomagają podpierać się przy podejściach i uniknąć poślizgnięcia czy "zjechania" w dół podczas schodzenia: ruch kijków różni się w zależności od uprawianego sportu.

GORA STRONY