Faites découvrir la marche sportive à vos proches

Na Święta Bożego Narodzenia pozwól swoim bliskim odkryć szybki marsz!

Nie możesz już obejść się bez szybkiego marszu i chcesz podzielić się tą pasją ze swoimi bliskimi? Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby przybliżyć ten sport Twojej rodzinie i przyjaciołom!

Szybki marsz to prosta aktywność dostępna dla każdego!

Szybki marsz to przede wszystkim naturalna aktywność, prosta i dostępna dla każdego. Uprawiamy ją, by czuć się dobrze i utrzymać kondycję. Szybki marsz zwiększa wytrzymałość, wydłuża oddech, ujędrnia ciało i wzmacnia wydajność układu krążenia.

Po treningu szybkiego marszu: jesteś rozluźniony, pełen energii i masz ochotę tylko na jedno: znów ruszyć w trasę! Dlatego może warto zaproponować wyjście lub przygotować wypad z przyjaciółmi, które pozwoli połączyć korzyści płynące z szybkiego marszu z miło spędzonym czasem?

Trening szybkiego marszu - wszędzie, blisko Twojego miejsca zamieszkania

Szybki marsz można uprawiać wszędzie; zarówno w środowisku miejskim, jak i na obszarach wiejskich. Aby rozpocząć trening, nie musisz iść do klubu fitness!

Zaproponuj swoim bliskim prostszą trasę na równym terenie. Taki rodzaj ukształtowania powierzchni jest doskonały dla osób, które chcą się dotlenić i jednocześnie utrzymać kondycję.

Możesz także przesłać swojej grupie program treningowy z szybkiego marszu dla początkujących, który pozwoli iść z prędkością 6 km/h i korzystać z zalet chodzenia w takim tempie.

Sport - tak, ale łagodny!

Szybki marsz doskonale wpływa na zdrowie, będąc jednocześnie łagodną formą aktywności sportowej. Twoi bliscy przez kilka ostatnich lat nie uprawiali sportu? Szybki marsz to dyscyplina stworzona dla nich!

Ten sport nie powoduje bólów w ciele i stawach, ponieważ wstrząsy w znaczącej mierze są zmniejszone, dlatego że przez cały czas mamy kontakt z podłożem.

W okresie świąt Bożego Narodzenia zaplanuj po rodzinnym posiłku (lub między posiłkami) trening szybkiego marszu, który pozwoli Twoim bliskim jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Dzięki temu dotlenicie się i zapobiegniecie przejedzeniu, a jednocześnie będziesz mógł wprowadzić ich w szybki marsz oraz jego technikę!

Aby sprawić sobie przyjemność, wystarczą buty do szybkiego marszu!

To właśnie jest jedna z najważniejszych przyczyn tłumaczących przystępność tego sportu: jeśli chcesz rozpocząć uprawianie szybkiego marszu, nie potrzebujesz skomplikowanego wyposażenia! Wystarczy zaopatrzyć się w specjalne buty opracowane z myślą o potrzebach stóp podczas chodzenia.

Jeśli chcesz sprezentować swoim bliskim buty do szybkiego marszu i zachęcić ich do tej aktywności, pamiętaj, że sprężystość jest najważniejsza. Zbyt sztywne buty mogłyby krępować ruch stopy. Amortyzacja jest także ważnym kryterium doboru butów do szybkiego marszu, ponieważ pozwala ona wchłaniać wstrząsy na wysokości pięty.

Newfeel posiada całą gamę butów do szybkiego marszu, które zapewniają sprężystość, dobre wybicie oraz oddychalność i są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, od początkującego do wyczynowego chodziarza!

Po uroczystym obiedzie trening "nadchodzi" w odpowiednim momencie. Wyślij zaproszenie i wyjdź na spacer ze swoimi bliskimi!

Korzyści z chodzenia
marche_sportive_sport-anti-cellulite

Cellulit to problem estetyczny nr 1 wielu kobiet, które z jego powodu nie czują się do końca dobrze w swoim ciele. To miejscowe nagromadzenie tłuszczu w górnej części ud nie jest zjawiskiem nieuchronnym. Można je zwalczać w bardzo naturalny sposób. Dowiedz się, jak aktywny i szybki marsz pomaga modelować sylwetkę dzięki działaniu antycellulitowemu.

Korzyści z chodzenia

Niezależnie od tego, ile masz lat i jaka jest Twoja kondycja fizyczna, doktor Patrick Bacquaert z IRBMS (działającego we Francji instytutu badań nad zagadnieniami związanymi z dobrym samopoczuciem, medycyną i sportem) zaleca, abyś zatroszczył się o swoje zdrowie, uprawiając aktywny marsz. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, dlaczego!

GORA STRONY