Kijki do nordic walking

Jak wybrać kijki do nordic walking? Jak wybrać rozmiar kijków do nordic walking? Jak konserwować kijki do nordic walking?

4 Porady

Kijki do nordic walking stanowią o szczególnym charakterze tego kompletnego sportu. Dzięki kijkom do nordic walking podczas uprawiania tej dyscypliny pracują mięśnie całego ciała. Bez nich nordic walking nie istnieje! Odkryj wszystkie elementy składające się na kijki do nordic walking. Pomoże Ci w tym Olivier Capelli, dwukrotny mistrz świata w nordic walking.

comment choisir batons marche nordique newfeel

Aktywny marsz uprawiany z kijkami to nordic walking. Kijki do nordic walking mają swoją specyfikę: pomagają się odpychać i ułatwiają aktywną pracę rąk, umożliwiając wzmacnianie górnych partii ciała. Pomagają również amortyzować wstrząsy. Zapoznaj się z naszymi poradami, aby wybrać odpowiednie kijki do nordic walking.

Wyboru kijków do nordic walking dokonujemy w zależności od wzrostu. Muszą one być odpowiednio dostosowane, aby chronić stawy. Zobacz, w jaki sposób dokonać zakupu kijków do nordic walking we właściwym rozmiarze :

marche nordique randonnée

Nordic walking to sport, który uprawia się obowiązkowo z dwoma specjalnymi kijkami, podczas gdy w trekkingu kijki pomagają podpierać się przy podejściach i uniknąć poślizgnięcia czy "zjechania" w dół podczas schodzenia: ruch kijków różni się w zależności od uprawianego sportu.

GORA STRONY