accessoires voyages valide cadenas porte étiquette

Jakie akcesoria przydadzą się w podróży ?

Do zabezpieczenia lub personalizacji bagażu, a także zapewnienia Ci wygody i bezpieczeństwa w podróży służą liczne akcesoria podróżne. Poznaj różne rozwiązania, które ułatwią Ci sportowe wypady!

Jak wybrać akcesoria podróżne do bagażu - 3 cele:

1/ Bezpieczeństwo bagażu

Pasek na bagaż :

accessoires voyages valide sanglepasek zapina się wokół walizki, żeby podtrzymać spakowane przedmioty i zabezpieczyć je. Pasek ma regulowaną długość i można go odpowiednio dopasować do wielkości bagażu. Ułatwia ściśnięcie zbyt mocno wypakowanej walizki. Radzimy wybrać pasek o wyraźnym kolorze: ułatwi dostrzeżenie walizki oraz zapobiegnie pomyłkom i kradzieży.

Kłódki :

accessoires voyages valide cadenas porte étiquetteprawdziwe zabezpieczenie bagażu, niezbędne na każdym wyjeździe. Kłódka na klucz lub z szyfrem - wybór należy do Ciebie!

> Obejrzyj wszystkie kłódki marki Newfeel

 

Uwaga, jeśli wybierasz się w podróż do Stanów Zjednoczonych, musisz obowiązkowo mieć kłódkę TSA (Transportation Security Association) - specjalne zabezpieczenie z dodatkowym zamkiem. Mogą go otworzyć amerykańscy celnicy, którzy mają prawo przeszukiwać podejrzane bagaże. Dowiedz się więcej

2/ Personalizacja bagażu

Identyfikator :

accessoires voyages valide cadenas porte étiquetteZapisz swoje dane na karteczce umieszczonej wewnątrz identyfikatora i przyczep go do bagażu. Identyfikator służy do oznakowania bagażu i zabezpieczenia go. Zarówno w samolotach, jak i pociągach podpisywanie bagażu jest obowiązkowe.

> Obejrzyj identyfikatory marki Newfeel

 

Wygodne uchwyty :

accessoires voyages valide cadenas porte étiquette poignetpozwalają wygodniej chwycić walizkę i zmniejszają nacisk na dłoń. Piankowe uchwyty to bardzo dobre rozwiązanie!

> Obejrzyj wygodne uchwyty marki Newfeel

 

3/ Optymalizacja wnętrza walizki

Pokrowce :

Pokrowce pozwalają przejrzyście spakować rzeczy lub posortować bieliznę. Polecamy zestaw 3 pokrowców Newfeel w 3 różnych rozmiarach: małym (26 x 10 x 20 cm), średnim (36 x 25 x 10 cm) i dużym (41 x 31 x 10 cm). Żeby uniknąć pobrudzenia rzeczy przez buty oraz nieprzyjemnych zapachów, użyj pokrowca na buty Newfeel.

Potrzebujesz pomocy przy pakowaniu walizki?

Obejrzyj wszystkie przydatne sposoby na naszym filmie:Jak spakować walizkę?

 

Wybieraj akcesoria o wyraźnych kolorach!

To dobry sposób, który warto zapamiętać: wyróżnioną kolorem walizkę łatwo dostrzec z daleka! Wszystkie akcesoria podróżne Newfeel są dostępne w różnych kolorach: szarym, żółtym, różowym, pomarańczowym i czarnym. Wybierz taki, który Ci się najbardziej podoba!

Jak wybrać akcesoria, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo w podróży

Poduszka:

coussin voyage accessoires de voyage confortDzięki pompowanej poduszce wygodnie wyśpisz się w podróży! Poduszka podtrzymuje głowę prosto podczas snu na siedząco.

 

Pasek i saszetka na banknoty:

accessoires voyages caches billets ceinture pochettePodróżnym często zagrażają kieszonkowcy! Do zabezpieczenia dokumentów i pieniędzy radzimy zabrać w podróż pasek lub saszetkę na banknoty. To niezbędne i bardzo przydatne akcesorium, które pozwala uniknąć kradzieży. Polecamy cienkie i praktyczne paski na banknoty oraz saszetkę na banknoty .

 

Szukasz dodatkowych porad ?

Zapraszamy do komentowania artykułu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. :)

 
Torby i bagaże
comment choisir sa valise

Szykujesz się do podróży i nie wiesz, jaka torba lub walizka będzie odpowiednia? Jakiej powinna być wielkości? Przeczytaj nasz poradnik i wyjedź spokojny o swój bagaż.

Torby i bagaże

W życiu codziennym i w czasie podróży bagaże są naszymi sprzymierzeńcami umożliwiającymi noszenie i transport rzeczy osobistych. Istnieje niezliczona ilość rozmaitych form, materiałów, stylów i rozmiarów. Jak dokonać wyboru, aby połączyć komfort ze stylem ? Obalamy stereotypy! Ekipa Newfeel postanowiła oddzielić prawdę od fałszu, aby przyjść Ci z pomocą.

GORA STRONY