backenger format sac quotidien besace sac à dos

Jaką wielkość torby Backenger 2 w 1 wybrać ?

(5)

Zmień torbę na ramię w plecak jednym ruchem: torba 2 w 1 Backenger od Newfeel pozwala połączyć łatwy dostęp do rzeczy osobistych oraz wygląd torby z komfortem noszenia plecaka. Ta innowacja zachwyciła już naszych Klientów, ale być może zastanawiasz się nad doborem właściwego kształtu, wielkości oraz funkcjonalności spośród tych 4 projektów. Skorzystaj z naszego przewodnika !

Oto tabela zawierająca opis różnych zalet produktów w zależności od ich wielkości  -  pomoże Ci ona we właściwym doborze torby Backenger :

Backenger Wymiary Przegroda na laptopa Przegroda na tablet Różne przegrody (kieszeń na teczkę A4, segregator, zeszyt…) Kieszeń na butelkę Zasuwane kieszonki (na długopisy, klucze, bilety…) Cena
Podstawowy 20 L 15,4” Nie 2 Nie 0 79,99 zł
Kompaktowy 10 L 15”

Tak

2

Tak

3

119,99 zł

Oryginalny 20 L 15,4” Nie 3

Tak

3 149,99 zł
Uniwersalny 30 L 17”

Tak

(z paskami kompresyjnymi na ubrania)

Tak

5 179,99 zł

Torba 2 w 1 Backenger odpowiada także na potrzeby związane z chodzeniem na co dzień :

backenger format sac quotidien besace sac à dos

Podczas chodzenia masz przy sobie laptopa : 

Każda torba Backenger posiada wyściełaną przegrodę do bezpiecznego przenoszenia laptopa

> 15 cali (38 cm): wybierz Backenger 10L

> 15,4 cali (39 cm): wybierz Backenger 20L lub Backenger FIRST 20L

> 17 cali (43 cm): wybierz Backenger 30L

Jeśli chodzi o tablet: Backenger 10L oraz 30L są wyposażone w dodatkową przegrodę do przechowywania tabletu.

 

Chcesz dobrze poukładać swoje rzeczy : 

Wszystkie nasze torby 2 w 1 Backenger posiadają przegrody, w których możesz przechowywać teczki A4, zeszyty, segregatory… Co więcej, torby Backenger 10L, 20L oraz 30L są wyposażone w zewnętrzną kieszeń, do której możesz wsunąć małą butelkę wody lub parasol. Oczywiście nie można zapomnieć o różnych zasuwanych kieszeniach na długopisy, klucze czy bilety - dzięki temu będzie Ci jeszcze łatwiej przemieszczać się na co dzień ! 

 

Jeśli poszukujesz torby w stylu kabinówki:

Poszukujesz torby z wieloma przegrodami na weekendowe lub kilkudniowe wyjazdy? Proponujemy Ci torbę Backenger 30L, która idealnie nadaje się do przenoszenia rzeczy niezbędnych podczas podróży, a dodatkowo łączy ładny wygląd torby na ramię (wygodnej podczas spokojnego spaceru) z komfortem noszenia plecaka (przydatnego podczas długiego lub szybkiego marszu). Ta torba 2 w 1 posiada 5 kieszeni oraz dużą przegrodę z paskiem kompresyjnym na ubrania.

 

Jeśli masz inne pytania dotyczące torby 2 w 1 Backenger,
zadaj je w komentarzach pod tym artykułem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń
Torby i bagaże

Wielu z nas osobiście zetknęło się z problemem wielkości przedmiotów kupowanych przez internet. Rozpakowujemy dostawę, a tam niespodzianka: małe butelki wody zamiast butelek półtoralitrowych, a zamiast soku pomarańczowego w dużych kartonach malutkie kartoniki, ale za to ze słomką :-) Torba to znacznie poważniejsza sprawa! Aby uniknąć zakupu torby rozmiarem przypominającej tę, do której mama pakowała Ci podwieczorek, gdy miałeś 4 latka (choć teraz pewnie byłaby odpowiednia na małe kartoniki soku), zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym znajdziesz torbę we właściwym rozmiarze.

(4)
GORA STRONY