backenger format sac quotidien besace sac à dos

Jak wybrać torbę przez internet?

(4)

Wielu z nas osobiście zetknęło się z problemem wielkości przedmiotów kupowanych przez internet. Rozpakowujemy dostawę, a tam niespodzianka: małe butelki wody zamiast butelek półtoralitrowych, a zamiast soku pomarańczowego w dużych kartonach malutkie kartoniki, ale za to ze słomką. Torba to znacznie poważniejsza sprawa! Aby uniknąć zakupu torby rozmiarem przypominającej tę, do której mama pakowała Ci podwieczorek, gdy miałeś 4 latka (choć teraz pewnie byłaby odpowiednia na małe kartoniki soku), zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym znajdziesz torbę we właściwym rozmiarze.

Pierwszy  odruch :

Sprawdź, czy strona internetowa zawiera zdjęcia torby trzymanej w dłoni, na ramieniu itp… O ile model/modelka nie jest krasnoludkiem, zdjęcia te dadzą Ci lepsze wyobrażenie o wielkości torby.

Drugi  odruch :

Jeśli strona sprzedaży online nie zawiera takich zdjęć, wpisz nazwę artykułu w wyszukiwarkę i kliknij na opcję "Grafika". Powinieneś znaleźć tam zdjęcia produktu w otoczeniu odpowiadającym skalą torbie.

Trzeci  odruch :

Jeśli dwa pierwsze sposoby nie zadziałają, sprawdź wymiary lub charakterystykę produktu. Na przykład w przypadku plecaka Abeona wskazane wymiary to 40X26X20. Pierwsza liczba oznacza szerokość, druga wysokość, a ostatnia głębokość produktu. Potem nie pozostanie Ci nic innego, jak sięgnąć po linijkę lub metr krawiecki.

Aby zadowolić purystów, pomówmy jeszcze o pojemności. Pojemność mierzy się zgodnie z ustandaryzowaną metodą: w Newfeel korzystamy z małych kuleczek, którymi wypełniamy przegrodę główną i wszystkie pozostałe kieszonki. Następnie przesypujemy kuleczki do pojemnika wyposażonego w podziałkę i odczytujemy pojemność wyrażoną w litrach. To dobry wskaźnik pozwalający porównywać torby między sobą.

W sumie wybór prawidłowego rozmiaru przez internet nie jest aż tak bardzo skomplikowany, prawda ? Masz na to inne sposoby ? Podziel się nimi z nami.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń
Torby i bagaże

W życiu codziennym i w czasie podróży bagaże są naszymi sprzymierzeńcami umożliwiającymi noszenie i transport rzeczy osobistych. Istnieje niezliczona ilość rozmaitych form, materiałów, stylów i rozmiarów. Jak dokonać wyboru, aby połączyć komfort ze stylem ? Obalamy stereotypy! Ekipa Newfeel postanowiła oddzielić prawdę od fałszu, aby przyjść Ci z pomocą.

(3)
Torby i bagaże

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na letnie wakacje. Przed wyjazdem dopada nas jednak zawsze lekki stres związany z pakowaniem. Nie wpadaj w panikę! Szefowie produktów i designerzy odpowiedzialni w Newfeel za bagaże często podróżują i korzystają z walizek. Jako specjaliści podzielą się tutaj swoim doświadczeniem.

(4)
GORA STRONY