Jak wybrać torbę podróżną, wyjeżdżając na weekend?

Wyjeżdżasz na weekend i zastanawiasz się, jaką torbę wybrać ? Vincent, nasz szef produktu odpowiedzialny za bagaże, postara się rozwiać twoje wątpliwości.

Torba czy walizka ?

To zależy od rodzaju podróży i środka transportu. Walizka jest wygodnym rozwiązaniem: nie trzeba jej nosić, mniej męczy nasze plecy i ma odpowiednią pojemność. Jeśli podróżujesz samolotem, możesz zabrać ją jako bagaż podręczny: to bardzo praktyczne! Mimo wszystko torba zdaje się być dobrym wyborem na długi weekend. Nie jest łatwo chodzić po mieście i omijać tłumy przechodniów, tocząc za sobą walizkę. Walizka może też czasem okazać się kłopotliwym balastem.

Być może zdarzyło Ci się już kiedyś zostawić walizkę w hotelowej przechowalni bagażu, aby móc pospacerować swobodnie przed wyjazdem. Problem w tym, że trzeba później po nią wrócić... Podróżując z torbą, nie tracisz czasu, a dodatkowo nie będziesz czuł, że jesteś obserwowany, bo zabrałeś walizkę do muzeum :-)

Vincent proponuje kompromis: torbę Backenger, uniwersalny bagaż o pojemności 30L.

Backenger jednym ruchem przemienia się z torby na ramię w plecak. Jego wersja 30-litrowa idealnie nadaje się do transportu i noszenia rzeczy osobistych potrzebnych w podróży, łącząc estetykę torby na ramię, gdy spacerujesz, z komfortem plecaka podczas długiego lub szybkiego marszu.

Jaką pojemność wybrać ?

To zależy od czasu trwania podróży, liczby osób i twojej zdolności do podróżowania z lekkim bagażem:-). Na długi weekend radzimy zabrać torbę lub walizkę o pojemności 30 - 35 litrów. Miłośnikom shoppingu proponujemy gamę toreb i plecaków składanych! Wyjeżdżając, można spakować je do bagażu, aby w drodze powrotnej nie zabrakło nam miejsca na nowe nabytki. Ich selekcję znajdziesz tutaj.

Jak ustrzec się kieszonkowców ?

To problem, który często trapi nas podczas podróży. Są akcesoria pozwalające uniknąć niemiłych niespodzianek. Jeśli na przykład obawiasz się, że złodziej sięgnie do twojej torby, gdy wsiadasz do metra, proponujemy Ci saszetkę na banknoty do noszenia na szyi, dyskretnie ukrywaną pod ubraniem.

 

Inna zaleta torby 2 w 1 Backenger przedstawionej powyżej: w metrze czy w autobusie możesz umieścić ją przed sobą, aby mieć oko na swoje rzeczy osobiste.

 

 

Masz jeszcze jakieś pytania ?
Podziel się nimi z naszą ekipą i z czytelnikami, komentując artykuł !

Torby i bagaże

Gdy wyjeżdżasz w kilkudniową podróż, prywatną lub służbową, standardowy format niewielkiej walizki to 35 litrów. Jak jednak prawidłowo ją spakować? Jak poukładać w niej rzeczy ? Czy na pewno wszystko się zmieści ? Takie właśnie pytania możesz sobie zadawać... Aby na nie odpowiedzieć, ekipa Newfeel przygotowała film prezentujący sposoby naszych specjalistów na optymalne wykorzystanie przestrzeni w bagażu !

Torby i bagaże

Wielu z nas osobiście zetknęło się z problemem wielkości przedmiotów kupowanych przez internet. Rozpakowujemy dostawę, a tam niespodzianka: małe butelki wody zamiast butelek półtoralitrowych, a zamiast soku pomarańczowego w dużych kartonach malutkie kartoniki, ale za to ze słomką :-) Torba to znacznie poważniejsza sprawa! Aby uniknąć zakupu torby rozmiarem przypominającej tę, do której mama pakowała Ci podwieczorek, gdy miałeś 4 latka (choć teraz pewnie byłaby odpowiednia na małe kartoniki soku), zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym znajdziesz torbę we właściwym rozmiarze.

GORA STRONY