Jak wybrać plecak dla dziecka?

To gorący temat, który powraca, gdy zbliża się nowy rok szkolny! Czas, by wyposażyć rodzinę, przede wszystkim zaś naszego nastolatka rozpoczynającego naukę w gimnazjum... Twoja latorośl zażąda zapewne plecaka, który świetnie się prezentuje  na szkolnym podwórku, podczas gdy zdrowy rozsądek podpowiada, że powinieneś wybrać praktyczny i dobrze dostosowany do pleców tornister...

Zaczyna się pojedynek !

Chodzi o to, by połączyć styl odpowiadający aktualnym trendom z odpowiednim komfortem...Oto kilka sposobów na dojście do porozumienia :

S jak Solidność :

Kipiące energią dzieci nie będą oszczędzać plecaka, dlatego musi on być nadzwyczaj  solidny ! Plecak Abeona przeszedł stosowne testy laboratoryjne. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób testujemy nasze produkty, przeczytaj artykuł  Jak wytłumaczyć trwałość naszych produktów ?

R jak Równowaga :

Szelki powinny być regulowane, aby plecak mógł prawidłowo przylegać do pleców i układać się na barkach dziecka. Ułatwi to wykonywanie akrobacji !

N jak Nie dla plecaków ważących 10 kg :

Ciężar spakowanego plecaka nie powinien przekraczać 10% wagi dziecka. Dlatego lepiej wybrać model, który sam w sobie będzie lekki. Pusty plecak Vewai marki Newfeel waży tylko 580 g.

O jak Organizacja :

Pomóż się dziecku zorganizować: czego naprawdę będziesz dziś potrzebował w szkole? Słowik angielski raczej nie będzie konieczny na lekcji matematyki... Chociaż... ale to już inna rozmowa :-)

R jak Rozmieszczenie :

Plecaki posiadające kilka przegródek umożliwiają, a nawet narzucają, lepsze rozmieszczenie rzeczy, które będą się w nim znajdować... Czyżby jednak znalazło się miejsce na słownik ?

S jak Szerokość :

Ponieważ plecak to nie zbroja, nie powinien być szerszy niż plecy dziecka.

E jak Estetyka :

Dopilnuj spełnienia 5 powyższych kryteriów, a wybór koloru i wzoru pozostaw dziecku. W ten sposób pojedynek zakończy się remisem !

Znasz inne sposoby albo cenne wskazówki pomagające wybrać plecak? Podziel się nimi z nami !

 

Buty
choisir_chaussures_enfants_newfeel

Wybór butów dla dziecka to prawdziwa łamigłówka? Abstrahując od koloru i strony estetycznej, zajmiemy się tutaj 5 zasadniczymi pytaniami, jakie musisz sobie zadać przed zakupem, aby podjąć właściwą decyzję.

GORA STRONY