Comment choisir son sac à dos - Newfeel vous guide

Jak wybrać plecak ?

Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć w podróży wolne ręce. Niezbędny do transportu sprzętu sportowego i rzeczy osobistych. Jaką pojemność powinien mieć plecak? Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie? Oto nasz poradnik!

Jakiej wielkości plecak wybrać?

Oto nasza pomocnicza tabelka...

Poniżej znajdziesz szczegółowe porady dotyczące wyboru plecaka.

Wyjeżdżasz na krócej niż cały dzień ?

Polecamy plecak Abeona Newfeel o pojemności 10 litrów. Zmieści się w nim kilka niewielkich przedmiotów, takich jak parasol, butelka wody, sportowa przekąska czy para butów.

comment choisir sac à dos newfeel sac à dos enfant sac enfant 10 litresCo ponadto ?

10-litrowy plecaczek jest też idealny dla dzieci! Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule Jak wybrać plecak dla dziecka?

Wyjeżdżasz na cały dzień?

Jeśli zamierzasz przewozić kilka akcesoriów sportowych i/lub komputer, radzimy wybrać plecak o pojemności ok. 20 litrów, jak np. modele Abeona 300 20L i Abeona 500 20L. W plecaku tej wielkości mieszczą się rzeczy formatu A4 i np. komputery o przekątnej ekranu 15,4".

comment choisir sac à dos newfeel sac ordinateur pochette ordinateur

Co ponadto ?

Sprawdź, czy wybrany model ma specjalną przegródkę na komputer, która lepiej ochroni Twój sprzęt.

Wyjeżdżasz na cały dzień i planujesz uprawiać sport?

Radzimy wybrać plecak o pojemności 30 litrów, jak np. modele Abeona 300 30L i Abeona 500 30L. W którym zmieszczą się rzeczy potrzebne przy uprawianiu sportu.

comment choisir sac à dos newfeelCo ponadto ?

Jeśli poza rzeczami osobistymi zamierzasz przewozić również akcesoria sportowe, wybierz plecak z dwoma dużymi, zapinanymi na suwak kieszeniami. Do jednej kieszeni będziesz mógł spakować rzeczy sportowe, do drugiej - pozostałe!

Ponadto - ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kupując w Internecie może być trudno wyobrazić sobie wielkość plecaka - napisaliśmy w tym celu specjalny artykuł, który pomoże Ci przy zakupie. Artykuł znajduje się tutaj: Jak wybrać bagaż przez Internet?

Plecak podróżny powinien być praktyczny!

Kiedy już wybrałeś/aś rozmiar plecaka, pomyśl o praktycznych rozwiązaniach ułatwiających przejrzyste spakowanie rzeczy. Praktyczny plecak to taki, który ma jedno lub kilka poniższych rozwiązań:

  • kieszenie z przodu i/lub z boku - dostęp do rzeczy, które trzeba szybko wyjąć (bilet miesięczny, karta magnetyczna klubu sportowego itp.)
  • odpinana kieszeń na komputer, taka jak w modelu Bayago 28L
  • regulowane szelki

Wybierz plecak pod kątem komfortu noszenia

Jeśli chodzi o jakość plecaka - bądź wymagający! Idealnie będzie, jeśli plecak będzie miał wyściełane szelki i plecy, a także perforowany materiał na plecach, co ograniczy wydzielanie wilgoci.

Pamiętaj, że wszystkie plecaki Newfeel są testowane w laboratorium, gdzie odtwarza się codzienne ruchy i gesty użytkownika. Dzięki temu możemy zapewnić produkt wytrzymały i o wysokiej jakości! Obejrzyj nasze testy na filmie.

Szukasz dodatkowych porad?

Zapraszamy do komentowania artykułu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. :)

 

Torby i bagaże

To gorący temat, który powraca, gdy zbliża się nowy rok szkolny! Czas, by wyposażyć rodzinę, przede wszystkim zaś naszego nastolatka rozpoczynającego naukę w gimnazjum... Twoja latorośl zażąda zapewne plecaka, który świetnie się prezentuje na szkolnym podwórku, podczas gdy zdrowy rozsądek podpowiada, że powinieneś wybrać praktyczny i dobrze dostosowany do pleców tornister... Zaczyna się pojedynek !

Korzyści z chodzenia
newfeel_marche_active

Chodzenie to najprostszy i najbardziej naturalny ruch, jaki wykonujemy. Postanowiłeś nadać mu nowy wymiar, aby poprawić swoją formę? Dowiedz się, jak świadomie wykorzystać każdy krok i uprawiać sport poprzez aktywny marsz!

GORA STRONY