Jak spakować walizkę?

Gdy wyjeżdżasz w kilkudniową podróż, prywatną lub służbową, standardowy format niewielkiej walizki to 35 litrów. Jak jednak prawidłowo ją spakować? Jak poukładać w niej rzeczy ? Czy na pewno wszystko się zmieści ? Takie właśnie pytania możesz sobie zadawać... Aby na nie odpowiedzieć, ekipa Newfeel przygotowała film prezentujący sposoby naszych specjalistów na optymalne wykorzystanie przestrzeni w bagażu !

Scenariusz filmu zakłada wyjazd pary (kobiety i mężczyzny) na przedłużony, 3-dniowy weekend.
Zapoznaj się ze sposobami na optymalne spakowanie bagażu:

 

Rada nr 1 :

Jeśli będziesz wkładać rzeczy do walizki stopniowo, zapomnisz, co już spakowałeś... Dlatego najpierw przygotuj wszystko na stole i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś.

Rada nr 2 :

Skarpetki włóż do butów, aby zaoszczędzić nieco miejsca. Nie zapomnij o pokrowcu na buty, aby móc je spakować, nie brudząc walizki i zapobiegając rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów.

Rada nr 3 :

Starannie złożone i wyprasowane ubrania umieść w specjalnych pokrowcach. W drodze powrotnej będziesz mógł spakować do jednego z nich czystą, a do drugiego brudną odzież.

Rada nr 4 :

Bieliznę zwiń w ruloniki i wsuń je z boku, przy ściance walizki, aby optymalnie wykorzystać całą przestrzeń.

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak życzyć Ci udanej podróży! 

Znasz jeszcze inne sposoby? Czy nasze rady były przydatne?
Podziel się swoimi uwagami, komentując ten artykuł.

Korzyści z chodzenia

W jednym z poprzednich artykułów (znajdziesz go tutaj) opisaliśmy główne korzyści wynikające z codziennego chodzenia. Jeśli ponownie jesteś na naszym blogu, to znaczy, że zdołaliśmy Cię przekonać :-).

Torby i bagaże

Wielu z nas osobiście zetknęło się z problemem wielkości przedmiotów kupowanych przez internet. Rozpakowujemy dostawę, a tam niespodzianka: małe butelki wody zamiast butelek półtoralitrowych, a zamiast soku pomarańczowego w dużych kartonach malutkie kartoniki, ale za to ze słomką :-) Torba to znacznie poważniejsza sprawa! Aby uniknąć zakupu torby rozmiarem przypominającej tę, do której mama pakowała Ci podwieczorek, gdy miałeś 4 latka (choć teraz pewnie byłaby odpowiednia na małe kartoniki soku), zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym znajdziesz torbę we właściwym rozmiarze.

GORA STRONY