Comment mesurer ses séances de marche sportive

Jak mierzyć treningi szybkiego marszu i nordic walking dzięki Decathlon Coach?

Robienie postępów w szybkim marszu czy nordic walkingu nie kończy się na założeniu butów i rozpoczęciu treningów! Wyjaśniamy, jak korzystać z decathloncoach.com w celu mierzenia swoich treningów i analizowania postępów.

Do czego służy mobilna aplikacja Decathlon Coach?

Chcesz mieć możliwość śledzenia postępów podczas swoich treningów szybkiego marszu lub nordic walking? Odkryj stworzoną z myślą o Tobie mobilną aplikację Decathlon Coach!

Decathlon Coach to aplikacja, która gromadzi i przetwarza sportowe informacje, które pozwolą Ci robić postępy.

Służy ona jednocześnie do:

  • mierzenia Twoich danych sportowych podczas treningu
  • analizowania statystyk
  • przechowywania historii treningów
  • proponowania programów treningowych dla szybkiego marszu i nordic walking
  • dostarczania Ci porad technicznych

Zaprogramuj swój trening: masz do wyboru zwykłe wyjście lub trening. Zawiąż buty i zaczynamy!

Mierz swoje treningi szybkiego marszu!

Mobilna aplikacja jak Decathlon Coach pozwala też w rzeczywistym czasie śledzić Twoje treningi szybkiego marszu.

Jakie informacje przekazuje aplikacja? Na swoim smartfonie masz bezpośredni dostęp do informacji o prędkości marszu, trasy GPS w czasie rzeczywistym i spalonych kalorii.

Nie wiesz, czy będziesz mieć czas, aby przejść całą trasę powrotną? Sprawdź statystyki - zobacz, jaką odległość pokonałeś od momentu wyjścia!

Pas cardio - techniczne akcesorium do szybkiego marszu

Jeśli chcesz sprawdzać swoje tętno podczas szybkiego marszu, musisz zaopatrzyć się w pas cardio.

Możesz dzięki niemu szybko sprawdzić swoje tętno w czasie rzeczywistym, a także pilnować, by nie przekroczyć zalecanego tętna podczas treningów szybkiego marszu.

Pas cardio oraz kontrolowanie tętna są niezbędne, jeśli chcesz czynić postępy i maszerować w najlepszym dla siebie rytmie!

Sprawdzaj swoje statystyki sportowe na Decathlon Coach!

Warto mierzyć swoje treningi, ale bieżące monitorowanie sportowych statystyk jest jeszcze lepsze! Czy trenujesz regularnie? Czy maszerujesz teraz z większą prędkością niż na początku? Czy udaje Ci się utrzymać taką samą intensywność wysiłku przez kilka kilometrów? Aplikacja to dobre narzędzie zapewniające globalny obraz Twoich treningów szybkiego marszu. Możesz dzięki niemu porównywać swoje treningi oraz sprawdzać historię wyjść.

Widzisz swoje postępy jak na dłoni!

Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszych planów treningowych szybkiego marszu oraz nordic walking, a także naszych porad, które pomogą Ci czynić postępy. Pobierz aplikację Decathlon Coach w Apple Store lub Google Play i pamiętaj, by włączyć ją, gdy rozpoczynasz trening!

Chód sportowy

Z powodu braku czasu lub w wyniku kontuzji przestałeś uprawiać sport? Chcesz w nieforsowny sposób wznowić aktywność fizyczną? Zadbaj o bezpieczeństwo treningów, wybierając aktywny marsz: sport dostępny dla każdego, kompletny i nieobciążający stawów.

Techniki i wskazówki
perte_poids_marche_sportive_newfeel

Szybki marsz i nordic walking to doskonałe formy aktywności fizycznej dla osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów i poprawić swoją linię. Prawdą jest, że te wytrzymałościowe dyscypliny sportu pozwalają bezpieczną metodą odzyskać i utrzymać idealną wagę. Nie wszyscy jednak tracimy na wadze w taki sam sposób i w takim samym tempie. Te 3 czynniki wpływają bezpośrednio na liczbę kalorii spalanych podczas każdej sesji aktywnego marszu.

GORA STRONY