4 powody, dla których w 2016 roku warto uprawiać aktywny marsz

« W tym roku będę uprawiać sport! ». Temu klasycznemu postanowieniu noworocznemu przyświecają różne przesłanki: odzyskać formę, poprawić swoje samopoczucie, pozbyć się kilogramów będących efektem świątecznego biesiadowania. Jako Newfeel  jesteśmy przekonani, że aktywny marsz, podobnie jak nordic walking, to najodpowiedniejszy sport, pomagający osiągnąć każdy z tych celów. Dlaczego?

1 – Ponieważ jest to sport prosty i przystępny.

Co roku 31 grudnia historia się powtarza: marzymy o bardziej sportowym stylu życia, chcemy przenosić góry i pokonywać swoje ograniczenia. Aktywny marsz to najbardziej naturalna forma aktywności fizycznej, dostępna dla każdego i wszędzie. Dyscyplina, którą tak łatwo uprawiać, jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym dotrzymać sportowych postanowień noworocznych i wejść na ścieżkę wiodącą ku dobrej formie!

  • ABY ZACHOWAĆ MOTYWACJĘ: Dotrzymanie postanowień wymaga zaangażowania. Receptą na sukces jest regularność. Lepiej zaplanować więcej krótkich sesji w ciągu całego tygodnia niż porywać się na zbyt intensywny program treningowy. Istnieje bowiem niebezpieczeństwo, że przeliczymy się z siłami.

> Następna strona

GORA STRONY