Nasze profesje

NASZE PROFESJE

W Newfeel 45 osób każdego dnia pracuje nad tym, by chodzenie było źródłem energii,
relaksu i dobrego samopoczucia. Tworzymy i rozpowszechniamy produkty dostosowane do
Waszego sposobu chodzenia - oto poszczególne kroki tego procesu..

1 – OBSERWACJA WASZYCH POTRZEB PODCZAS CHODZENIA

Jesteście naszym podstawowym źródłem inspiracji i innowacji.
Każdy nasz projekt rozpoczyna się od badania w terenie i w laboratorium. Szefowie produktów z pomocą naukowców prowadzą obserwacje, by lepiej zrozumieć funkcjonowanie Waszych stóp. Identyfikują ścieżki ulepszania Waszego chodu, niezależnie od tego, czy jesteście zaprawionymi w bojach sportowcami, czy też po prostu chodzicie na co dzień.

2 – PROJEKTOWANIE I TWORZENIE PRODUKTÓW JUTRA

Po odkryciu Waszych potrzeb szukamy odpowiedzi i rozwiązań. Szefowie produktów zgłaszają się do inżynierów i projektantów, by ustalić, jakie koncepty i technologie zastosujemy w naszych przyszłych produktach. Projektanci szkicują i nadają styl tym pomysłom. Następnie inżynierowie doskonalą prototypy gotowe do testów. A testujecie oczywiście Wy!

Zobacz historię designu naszych Propulse Walk
de nos Propulse Walk

3 – TESTOWANIE, ULEPSZANIE

Zanim nasze buty do chodzenia oraz torby i plecaki trafią do produkcji, poddajemy je serii testów.

Obowiązuje jedna zasada:

“doskonalimy produkty, dopóki nie spełnią naszych wymagań. Zbieramy Wasze odczucia związane z komfortem noszenia naszych butów lub poręcznością miejskich toreb i plecaków. ”

4 – UTRZYMANIE KONTAKTU Z UŻYTKOWNIKAMI

Gdy kupujecie nasze produkty w jednym z 900 sklepów istniejących w 22 krajach, sprawia nam to ogromną radość. We współpracy z trenerami, sportowcami i specjalistami w dziedzinach związanych ze zdrowiem towarzyszymy Wam na każdym kroku, byście codziennie odczuwali przyjemność z chodzenia. Jesteśmy niezmiennie pod wrażeniem jakości Waszych opinii na temat naszych produktów i komentarzy pod poradami, które Wam proponujemy.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
GORA STRONY