Nasi partnerzy

NASI PARTNERZY

Emmanuel Lassalle

W kilku słowach

W kilku słowach: Emmanuel jest człowiekiem-wyczynowcem: począwszy od 2013, co roku pokonuje 440 km w chodzie Paris-Alsace. W roku 2014 ukończył chód jako drugi, a w roku 2015 ma nadzieję na złoto, by uzyskać tytuł Mistrza Francji Senior 2015.

Odkryj porady Emmanuel Lassalle

 

Jego wizja chodzenia:

“"Postrzegam moją dyscyplinę jako sport zdrowotny w pełnym znaczeniu tego słowa. Sens istnienia Newfeel od razu mnie oczarował. Z największą przyjemnością dzielę się z nimi swoim doświadczeniem w terenie: w artykułach, ale również w kwestii rozwoju i ulepszania butów do chodu Propulse.

Ich ogromnym plusem jest wspieranie ruchu przetaczania stopy i efektywność, kluczowa podczas trudnych zawodów w chodzie długodystansowym. Newfeel to dla mnie marka tworzona przez chodziarzy, dla wszystkich chodziarzy!"


Jeanick Landormy

Wicemistrz Francji w chodzie na 200 km, trener Emmanuela Lassalle'a od 2012 r. Doprowadził 2 drużyny chodziarzy do Igrzysk Olimpijskich - w Atenach i w Pekinie.
Działając w swoim stowarzyszeniu Sport’Aide, towarzyszy wielu sportowcom w ich sukcesach.

Dla Newfeel pisze plany treningowe, wspierając Was w comiesięcznej organizacji sesji szybkiego chodu i w robieniu postępów.

Odkryj porady Jannicka Landormy'ego

 


IRBMS

Od września 2015 r. IRBMS pomaga nam redagować artykuły, aby dostarczyć Ci jeszcze więcej informacji na temat chodzenia. IRBMS to działający we Francji instytut badań nad zagadnieniami związanymi z dobrym samopoczuciem, medycyną i sportem. Dla IRBMS prewencja i zdrowie są ściśle związane z wysiłkiem i sportowymi osiągnięciami. Jego priorytetowa misja to zalecanie aktywności fizycznej mającej na celu przeciwdziałanie chorobom chronicznym oraz edukacja w zakresie prawidłowego żywienia. Newfeel i IRBMS życzą Ci pozostania w dobrym zdrowiu dzięki uprawianiu marszu w dowolnym wydaniu: aktywnym, szybkim bądź nordic walking.

Odkryj porady IRBMS'ego

 

 

GORA STRONY