Nasadki na kijki do nordic walking

Ref :
8339779
Mocne strony
Dzięki odpowiedniemu kształtowi i składowi te nasadki marki Newfeel są wytrzymałe i zapewniają stabilność podczas uprawiania nordic walking.
OPINIE KLIENTÓW
3.8 / 5 5 opinie
19,99 zł*

OPINIE KLIENTÓW

3.8 / 5 5 opinie
4 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  18 February 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Jakość nieadekwatna do ceny

  Niestety o nakładkach nie mogę powiedzieć nic dobrego. W moim przypadku przy codziennych użyciu na betonie i asfalcie na dystansie ok. 7,5 km ich żywotność wyniosła niecałe 3 tygodnie, co biorąc pod uwagę cenę (ja płaciłam 25 zł), nie stanowi dobrego rozwiązania. Pomimo, że na początku nie stukają, to już lepiej kupić "głośne" na Allegro w cenie ok. 2,5 zł za parę o żywotności ok. 1 tydzień, lub Quechua w cenie ok. 20 zł, które ja używam trzeci miesiąc i pomimo widocznego zużycia, nadal nadają się do wykorzystania. Nikomu nie polecam!!!!

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  11 August 2016
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Nasadki

  troche zbyt miekka guma, gardzo szybko sie sciera. poza ty wszystko OK pasuja idealnie i nie zsuwaja sie

 • Mężczyzna
  50-59 lat
  27 December 2015
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Normalne, dobre końcówki
  Sztywność

  Wystarczająco sztywne, wystarczająco elastyczne, nie ślizgają się.

CHARAKTERYSTYKA

Composition
kauczuk.
Tests
Nasadki Newfeel są poddawane praktycznym i laboratoryjnym testom.
Przeznaczenie :
do Nordic Walking.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Czym różnią się nordic walking i trekking?
Nordic walking jest uprawiany ze specjalnymi kijkami na płaskim lub lekko pagórkowatym terenie. Jednoczęściowe kijki dodają dynamiki do marszu oraz pozwalają ćwiczyć górne partie ciała. Trekking to aktywność sportowa uprawiana na dużych wysokościach przy pomocy specjalnych kijków. Kijki z regulacją służą za podporę podczas wchodzenia pod górkę i zapobiegają ślizganiu się podczas schodzenia.
Jaka jest specyfika kijków do nordic walking?
Nordic walking zawsze jest uprawiany z dwoma kijkami, co ma na celu zwiększanie dynamiki. Pasek pozwala zwalniać uścisk i ponownie łapać podtrzymywane przez pasek kijki. Jednoczęściowe kijki są lekkie i nie składają się podczas treningu. Wchłaniają wibracje i chronią stawy. Końcówka kijków zapewnia przyczepność do podłoża i pozwala wypchnąć Cię do przodu. Zdejmowane nasadki zapewniają przyleganie do twardej nawierzchni.
Jakie są korzyści nordic walking?
Nordic walking to kompletna i wydajna aktywność, która umożliwia ćwiczenie 80% mięśni ciała. Wywiera także niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie oraz pozwala wyszczuplić sylwetkę. Jest to także jedna z najmniej urazogennych dla stawów dyscyplin. Kijki pozwalają ujędrnić górne partie ciała (barki, brzuch, ramiona) podczas rozgrzewki i rozciągania. Więcej informacji na: www.newfeel.com
GORA STRONY