• Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120
  • Kijki nordic walking Propulse Walk 120

Kijki nordic walking Propulse Walk 120

Ref :
8364297
Mocne strony
Te teleskopowe kijki są wykonane w 100% z aluminium. Zapewniają niezbędne wsparcie osobom rozpoczynającym uprawianie nordic walking - dopasowują się do wzrostu użytkownika.
129,99 zł*

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 75 do 130 cm
Sprzedawane
1 para
Kolor
czerwono-czarny
Composition
Rączka z plastiku, pasek z poliestru, kijek z aluminium, końcówka ze stali, nasadka z kauczuku.
Tests
Kijki do nordic walking Newfeel są poddawane praktycznym i laboratoryjnym testom.
Przeznaczenie :
do rekreacyjnego uprawiania nordic walking.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zespół Newfeel zaleca, by kijki do nordic walking przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Czym różnią się nordic walking i trekking?
Nordic walking uprawia się z kijkami (tak jak trekking). Jednak teren do uprawiania tych sportów nie jest taki sam i wymaga odpowiedniego wyposażenia. Nordic walking jest uprawiany na płaskiej nawierzchni. Kijki pomagają wzmocnić ruch i lepiej trenować górne partie ciała. Natomiast trekking uprawiany jest na trudnej i pagórkowatej nawierzchni, a kijki pozwalają się oprzeć i uniknąć poślizgu.
Jaka jest specyfika kijków do nordic walking?
Dzięki paskom (lub rękawiczkom) możesz puszczać kijki i ponownie je łapać: to istotny ruch w tym sporcie. Końcówki kijków trzeba dopasować do nawierzchni, np. mokrej lub błotnistej. Metalowa końcówka zapewnia przyczepność do podłoża (suchego lub twardego); kauczukowe nasadki zapewniają przyleganie. Jednoczęściowe kijki wchłaniają wstrząsy i chronią Twoje stawy. Do nordic walking potrzebne są dwa kijki - z tego powodu są one sprzedawane po dwie sztuki.
Jakie są korzyści nordic walking?
Nordic walking to kompletna i wydajna aktywność, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to także jedna z najmniej urazogennych dla stawów dyscyplin, która jednak pozwala spożytkować swoją energię. Można uprawiać ją z kijkami, co pozwala trenować górne partie ciała (barki, brzuch, ramiona). Więcej informacji na: www.newfeel.com
Produkty testowane w warunkach realnych
Wszystkie kijki do chodzenia Newfeel są testowane przez osoby uprawiające nordic walking, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, długość chodzenia, różne rodzaje podłoża). Te przeprowadzane na co dzień testy pozwalają nam udoskonalać nasze produkty, dzięki czemu możemy proponować produkty satysfakcjonujące Naszych klientów.
Produkty testowane w laboratorium
Newfeel sprawdza wszystkie swoje produkty w testach laboratoryjnych, podczas których weryfikowane są właściwości i zalety kijków od chodzenia.
GORA STRONY