Impregnat do skóry i tekstyliów

Ref :
8336463
Mocne strony
Impregnat 400 ml. Chroń buty przed deszczem i plamami. Można go stosować na każdym materiale (skóra, tekstylia...) i każdym rodzaju produktów (torby, kurtki, odzież...)
OPINIE KLIENTÓW
2.3 / 5 3 opinie
24,99 zł*

OPINIE KLIENTÓW

2.3 / 5 3 opinie
1 użytkowników poleca ten produkt
 • Mężczyzna
  50-59 lat
  29 July 2016
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  spray przeciw deszczowy, ochrona butów
  zadne smierdzi lakierem, zero efektu

  20 lat temu kupiłem w Londynie podobny, działał rewelacja, na kurtki, namiot i buty, tutaj nie spełnił moich oczekiwań. idąc po trochę ( 100 m) mokrej trawie skarpetki mogłem wykręcić, buty salomon letnie treking bez gorotexu.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  29 June 2016
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Uwaga - nie stosować do butów Kappa Ottawa
  brak zmienia radykalnie kolor obuwia

  Ten produkt to porażka jeśli chodzi o zastosowanie go do butów Kappa Ottawa. Pomimo zapewnień sprzedawców Decathlon iż produkt jest jak najbardziej przeznaczony do butów Kappa Ottawa, po użyciu okazało się że buty zmieniły kolor na biały. Wyglądają jakby cały były z soli. Zniszczyłem nowe buty tym preparatem - obydwa produkty kupione w Decathlon - impregnat stał obok półki z tymi właśnie butami. Dodam też że na impregnacie nie ma instrukcji jak go używać ani informacji aby go wypróbować najpierw na małym niewidocznym fragmencie obuwia. Jednym słowem - masakra.

  Odpowiedź Wed'ze :

  Panie Bartłomieju, dziękuję za komentarz. Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiście wszystkie informację zostaną przekazane do szefa produktu odpowiedzialnego za jego wdrażanie. Proszę udać się do najbliższego sklepu Decathlon celem złożenia reklamacji na oba produkty.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie!

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  26 February 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  bardzo dobry produkt
  bardzo dobrze impegnuje buty

  Polecam, produkt spełnia swoje zadania, dobrze impregnuje, zabezpiecza buty przed przemakaniem

CHARAKTERYSTYKA

Przeznaczenie :
do ochrony skóry i tkanin przed wodą, plamami i tłuszczem.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Zalecenia dot. użytkowania
Rozpylić spray w przewiewnym pomieszczeniu w odległości 20 cm od produktu.Czynność regularnie powtarzać, co zapewni optymalne działanie środka (przed każdym wyjściem / co dwa tygodnie - w zależności od "wrażliwości" materiału). Odpowiedni do każdego materiału tekstylnego i skóry (nubuk, zamsz, gładka, sztuczna, itp...)
Środki ostrożności
Stałe wystawianie się na działanie produktu może spowodować wysuszenie lub pękanie skóry. Wdychanie oparów może powodować senność i zawroty głowy. Używać i przechowywać z dala od ognia i iskier, źródła ciepła lub działającego sprzętu elektronicznego. Nie palić. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych ciał. Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu ze skórą. Nie przekłuwać i nie palić nawet po zużyciu.
Zasady użytkowania
Używać tylko w miejscach dobrze wentylowanych. Aplikować krótkimi naciśnięciami, należy unikać długotrwałego rozpylania. Nie należy używać do celów innych niż te, dla których jest przeznaczony. Najpierw najpierw zrobić próbę na niewidocznej części produktu.
W przypadku spożycia
Należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać mu opakowanie lub etykietę.
GORA STRONY