Porady

Prawidłowy chód

Znajdziesz tu informacje o wszystkich korzyściach i technikach chodzenia rekreacyjnego, szybkiego marszu i nordic walking. Odkryj nasze artykuły i porady, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Treningi

Szukasz programu treningowego odpowiadającego Twojej motywacji i poziomowi zaawansowania? Odkryj nasze treningi, by osiągnąć swój cel!

Wyposażenie

Jakie buty wybrać? Jak kupić odpowiednie kijki do nordic walking? Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje na temat wyposażenia!

Newfeel i jego partnerzy oferują porady dostosowane do Twojej motywacji, niezależnie od Twojego stylu chodzenia i poziomu zaawansowania. Chodzisz dla dobrego samopoczucia, dla utrzymania formy czy też sportowych przeżyć? Będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku, by sportowy chód był codzienną przyjemnością!

Śledź aktualności

Korzyści z chodzenia
sport_exterieur_dehors_marche_newfeel

Aktywny marsz można uprawiać o każdej porze, zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na powietrzu. Chodzenie na bieżni w klubie fitness może czasami być pociągającym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne są niesprzyjające... Przyznaj jednak, że marsz na świeżym powietrzu, w parku lub nad wodą, zawsze jest bardziej atrakcyjny tak dla ducha, jak i dla ciała! Uprawiając aktywny marsz, lepiej wyjść poza cztery ściany. Dlaczego? Oto 6 powodów!>p>

(5)
Korzyści z chodzenia

Sport jest korzystny dla zdrowia... O tym już wiesz. Czy wiesz jednak, że aktywność fizyczna poprawia również nastrój? Odkryj antystresowe oddziaływanie aktywnego marszu. To okazja, by spojrzeć w nowy sposób na tę niezwykle kompletną dyscyplinę!

(4)
Techniki i wskazówki

Oddychanie i chodzenie: to dwie tak naturalne czynności, że wykonujesz je nieświadomie. Aby uprawiać aktywny marsz, musiałeś opanować sztukę prawidłowego chodzenia. Pamiętaj, że musisz również nauczyć się poprawnie oddychać.

(6)
GORA STRONY