Buty dziecięce do szybkiego marszu Soft 140 Fresh czarne/żółte

Ref :
8381458
Mocne strony
ODDYCHAJĄCE i GIĘTKIE buty dla dzieci Newfeel Soft 140 Fresh dopasowują się do naturalnego ruchu stopy podczas szybkiego marszu w ciepłe dni.
59,99 zł*

3 DOSTĘPNE KOLORY

OPINIE KLIENTÓW

Zalety

Elastyczność
Rozciągliwa siateczka i nacięcia od spodu zapewniają giętkość.
Lekkość
Dzięki swojej lekkości ułatwiają treningi chodu sportowego: 139 g w rozmiarze 34
Oddychalność
Odprowadzają wilgoć - przewiewna tekstylna siateczka 3D.
Amortyzacja
Pochłaniają wstrząsy dzięki grubej podeszwie wykonanej z pianki EVA.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rzepy i rozciągliwe sznurowadła zapewniają dziecku samodzielność.

CHARAKTERYSTYKA

Podeszwa
nie pozostawia śladów.
Tests
Marine i Léo, nasi inżynierowie jakości, systematycznie testują nasze produkty na dzieciach uprawiających chód sportowy, w warunkach, jakie mogą spotkać podczas swojego treningu. Te testy są uzupełnieniem testów przeprowadzanych w laboratorium. Pozwalają one nam zatwierdzić wszystkie nasze produkty przed wprowadzeniem ich na rynek.
Przeznaczenie :
dla dzieci rekreacyjnie uprawiających chód sportowy.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zespół Newfeel zaleca, by buty (też sportowe) przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest chód sportowy?
Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin. Określa się go także mianem aktywnego lub szybkiego marszu. Uprawia się go na stosunkowo płaskim terenie: na drodze, ścieżce, a nawet bieżni elektrycznej. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Jak dobrać odpowiedni rozmiar buta
Gdy dziecko założy but, przyciśnij cholewkę dłonią, upewnij się, że dziecko może poruszać palcami, a następnie spróbuj przesunąć swoim palcem za piętą dziecka. Jeśli Twój palec jest ściśnięty, ale możesz nim obwieść piętę, oznacza to, że but jest dobrze dopasowany! Zachęcamy do skorzystania z naszego przewodnika po rozmiarach, umieszczonego pod tabelą rozmiarów.
Jak zadbać o trwałość butów
Dzieci mają tendencję do większego zużywania przedniej części buta. Stawiaj więc na podeszwy z solidnych tworzyw, jak kauczuk i na wzmocnienia w przedniej części buta.
Porady dotyczące wkładek ortopedycznych
Kupuj buty o rozmiar większe lub usuwaj wkładki; są wymienne!
Czy wiesz, że...?
Stopy dzieci stale rosną, więc to normalne, że są płaskie. Buty z uformowanym łukiem mogą z czasem zdeformować stopę dziecka i spowodować bóle pleców. Lepiej jest pozwolić, by stopa dziecka samodzielnie formowała się i nabierała mięśni. Z tego też względu wkładki do naszych butów nie są uformowane w łuk. Więcej informacji na: www.newfeel.com
GORA STRONY