Buty do szybkiego marszu PW 240 damskie

Ref :
8392721
Mocne strony
Dodaj dynamiki do treningów szybkiego marszu dzięki butom PW 240 marki Newfeel, które pozwalają połączyć giętkość z dynamiką.
129,99 zł*

3 DOSTĘPNE KOLORY

OPINIE KLIENTÓW

Zalety

Elastyczność
Nacięcia na podeszwie zewnętrznej zapewniają elastyczność.
Lekkość
Komfort podczas treningu zapewnia lekki materiał: 212 g w rozmiarze 39
Oddawanie energii
Wyjątkowa koncepcja Propulse Walking Technology wzmacnia wybicie.
Oddychalność
Wierzch z przewiewnej, tekstylnej siateczki 3D odprowadza wilgoć.
Amortyzacja
Podeszwa zewnętrzna z podwójnej gęstości pianki EVA pochłania wstrząsy.
Wytrzymałość na ścieranie
Odporne na zużycie podeszwa zewnętrzna z kauczuku.

CHARAKTERYSTYKA

Cholewka
niska
Materiał
siateczka tekstylna
Waga
212 g w rozmiarze 39
Rozmiary
od 35 do 42
Kolor
turkusowy
Composition
Wierzch buta : 60.0% Poliester, Wierzch buta : 40.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 80.0% Guma, Podeszwa zewnętrzna : 20.0% Etylen-octan winylu (EVA) Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Tests
Produkty Newfeel są poddawane praktycznym i laboratoryjnym testom.
Przeznaczenie :
do regularnego uprawiania szybkiego marszu z większą prędkością.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zespół Newfeel zaleca, by buty przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Na czym polega wyjątkowa koncepcja Propulse Walking Technology de Newfeel?
Nasze różne modele butów z Propulse Walking Technology to: - skośna pięta z systemem odwróconego tylnego bieżnika zapewnia szybki kontakt z podłożem - strefa przyczepności dopasowuje się do ruchu przetaczania stopy po podłożu podczas marszu - wzmocniona strefa odbicia z przodu (na wysokości dużego palca) sprzyja dynamice, a także, co ważne przy szybkim marszu, zapewnia dłuższe użytkowanie butów.
Produkty testowane w warunkach realnych
Wszystkie buty do chodu sportowego Newfeel są testowane przez sportowców reprezentujących chód sportowy, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać podczas treningu (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Dzięki tym przeprowadzanym na co dzień testom dopracowujemy oraz zatwierdzamy nasze buty.
Produkty testowane w laboratorium
Newfeel sprawdza wszystkie swoje produkty w testach laboratoryjnych, podczas których weryfikowane są właściwości i zalety butów od chodzenia.
Czym jest chód sportowy?
Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin. Określa się go także mianem aktywnego lub szybkiego marszu. Uprawia się go na stosunkowo płaskim terenie: na drodze, ścieżce, a nawet bieżni elektrycznej. W zależności od obranego celu, można zdecydować się na różne prędkości, często wynoszące od 5 do 10 km/h. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Dlaczego do chodu sportowego należy wybierać odpowiednie buty?
Podczas uprawiania chodu sportowego, stopa wykonuje pełny ruch przetaczania: od uderzenia piętą, aż do wybicia się z przedniej części (podczas tej fazy stopa wygina się naprawdę mocno). Z tego właśnie powodu buty do chodu sportowego muszą być bardzo giętkie!
Jakie są korzyści chodu sportowego?
Chód sportowy to kompletna i wydajna dyscyplina, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to także jedna z najmniej urazogennych dla stawów dyscyplin. Ten sport jest spokojny, ale pozwala jednocześnie spożytkować swoją energię. Więcej informacji na: www.newfeel.com
GORA STRONY