Buty do szybkiego marszu HW 540 męskie

Ref :
8392215
Mocne strony
Ciesz się treningiem szybkiego marszu dzięki butom HW 540 marki Newfeel, które pozwalają połączyć sprężystość z trzymaniem i komfortem. Teraz dostępne w dużych rozmiarach (47/48/49)
219,99 zł*

3 DOSTĘPNE KOLORY

OPINIE KLIENTÓW

Zalety

Elastyczność
Nacięcia na podeszwie zewnętrznej zapewniają elastyczność.
Stabilność
Plastikowe wzmocnienie na pięcie zapewnia odpowiednie trzymanie stopy.
Hydrofobowość
Odporne na drobny deszcz dzięki cholewce z wysokiej jakości dwoiny skóry.
Wytrzymałość
Odporne na zużycie dzięki cholewce z wysokiej jakości skóry.
Komfort noszenia
Komfort dla stopy dzięki podeszwie SoftFeel i wnętrzu z pianki

CHARAKTERYSTYKA

Cholewka
niska
Materiał
skóra
Waga
355 g w rozmiarze 43
Rozmiary
od 39 do 47
Kolor
brązowy
Composition
Wierzch buta : 80.0% Dwoina skóry bydlęcej, Wierzch buta : 20.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 70.0% Etylen-octan winylu (EVA), Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Guma Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Tests
Buty Newfeel do szybkiego marszu są testowane w użyciu oraz w laboratorium.
Przeznaczenie :
do regularnego uprawiania szybkiego marszu z dużą prędkością.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zespół Newfeel zaleca, by buty do szybkiego marszu przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Produkty testowane w warunkach realnych
Wszystkie buty do chodu sportowego Newfeel są testowane przez sportowców reprezentujących chód sportowy, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać podczas treningu (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Dzięki tym przeprowadzanym na co dzień testom dopracowujemy oraz zatwierdzamy nasze buty.
Produkty testowane w laboratorium
Newfeel sprawdza wszystkie swoje produkty w testach laboratoryjnych, podczas których weryfikowane są właściwości i zalety butów od chodzenia.
Czym jest chód sportowy?
Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin. Określa się go także mianem aktywnego lub szybkiego marszu. Uprawia się go na stosunkowo płaskim terenie: na drodze, ścieżce, a nawet bieżni elektrycznej. W zależności od obranego celu, można zdecydować się na różne prędkości, często wynoszące od 5 do 10 km/h. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Dlaczego do chodu sportowego należy wybierać odpowiednie buty?
Podczas uprawiania chodu sportowego, stopa wykonuje pełny ruch przetaczania: od uderzenia piętą, aż do wybicia się z przedniej części (podczas tej fazy stopa wygina się naprawdę mocno). Z tego właśnie powodu buty do chodu sportowego muszą być bardzo giętkie!
Jakie są korzyści chodu sportowego?
Chód sportowy to kompletna i wydajna dyscyplina, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to także jedna z najmniej urazogennych dla stawów dyscyplin. Ten sport jest spokojny, ale pozwala jednocześnie spożytkować swoją energię. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Na czym polega koncepcja SoftFeel marki Newfeel?
Wkładka SoftFeel ma na celu zapewnienie optymalnego komfortu dzięki poliuretanowej piance o wysokiej sprężystości.
Dlaczego warto wybrać skórzane buty sportowe?
Jeśli chodzi o szybki marsz, skóra posiada 4 duże zalety: 1. Dzięki naturalnej giętkości zapewnia sprężystość, która niezbędna jest do maszerowania. 2. Oferuje trwały komfort przed stopniowe dopasowywanie się do kształtu stopy. 3. Wchłania i odprowadza pot od stopy. Pozwala jej oddychać. 4. Zapewnia trwałość produktu dzięki swojej naturalnej wytrzymałości.
GORA STRONY