Buty do szybkiego marszu HW 540 męskie

Ref :
8392215
Mocne strony
WYTRZYMAŁE i KOMFORTOWE, skórzane buty HW 540 marki Newfeel zapewniają doskonałe trzymanie stopy w czasie treningów chodu sportowego.
189,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

OPINIE KLIENTÓW

Zalety

Elastyczność
Nacięcia na podeszwie zewnętrznej zapewniają elastyczność.
Trzymanie stopy
Plastikowe wzmocnienie na pięcie zapewnia odpowiednie trzymanie stopy.
Hydrofobowość
Odporne na drobny deszcz dzięki cholewce z wysokiej jakości dwoiny skóry.
Wytrzymałość
Odporne na zużycie dzięki cholewce z wysokiej jakości skóry.
Antypoślizgowość
2 wstawki z kauczuku na podeszwie zapewniają odpowiednią przyczepność.
Amortyzacja
Pochłaniają wstrząsy dzięki grubej podeszwie zewnętrznej wykonanej z pianki EVA.
Komfort noszenia
Komfort dla stopy dzięki podeszwie SoftFeel i wnętrzu z pianki

CHARAKTERYSTYKA

Cholewka
niska
Materiał
skóra
Waga
355 g w rozmiarze 43
Rozmiary
od 39 do 47
Kolor
brązowy
Composition
Wierzch buta : 80.0% Dwoina skóry bydlęcej, Wierzch buta : 20.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 70.0% Etylen-octan winylu (EVA), Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Guma Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Tests
Marine i Léo, nasi inżynierowie ds. jakości, systematycznie testują nasze produkty na reprezentatywnej grupie sportowców w warunkach, jakie można spotkać podczas treningu.Te testy są uzupełnieniem testów przeprowadzanych w laboratorium i pozwalają nam zatwierdzić wszystkie produkty przed ich wprowadzeniem ich na rynek.
Przeznaczenie :
do regularnego uprawiania szybkiego marszu ze średnią prędkością
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zespół Newfeel zaleca, by buty przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Czym jest chód sportowy?
Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin. Określa się go także mianem aktywnego lub szybkiego marszu. Uprawia się go na stosunkowo płaskim terenie: na drodze, ścieżce, a nawet bieżni elektrycznej. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Jakie są korzyści chodu sportowego?
Chód sportowy to kompletna i dostępna dla wszystkich dyscyplina. Ujędrnia ciało, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego, pozwala skutecznie pozbyć się kilogramów i wzmocnić kości. Oprócz licznych korzyści fizycznych, uprawianie tego sportu na świeżym powietrzu zapewnia również poprawę samopoczucia. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Dlaczego do chodu sportowego należy wybierać odpowiednie buty?
Dobierz buty odpowiednie do uprawianego sportu! Podczas uprawiania chodu sportowego, stopa wykonuje pełny ruch przetaczania: od uderzenia piętą, aż do wybicia się z przedniej części (podczas tej fazy stopa wygina się naprawdę mocno). Buty do chodu sportowego powinny być bardzo giętkie, aby doskonale dostosować się do tych ruchów. Dlatego też Newfeel stawia przede wszystkim na giętkość!
Czym jest system SofFeel?
Wkładka SoftFeel ma na celu zapewnienie komfortu w czasie treningów chodu sportowego.Wykonana z poliuretanowej pianki zapewnia wysoką i trwałą sprężystość.
Dlaczego warto wybrać skórzane buty sportowe?
Jeśli chodzi o szybki marsz, skóra posiada 4 duże zalety: Dzięki naturalnej giętkości zapewnia sprężystość, która niezbędna jest do maszerowania. Oferuje trwały komfort przed stopniowe dopasowywanie się do kształtu stopy. Wchłania i odprowadza pot od stopy. Pozwala jej oddychać. Zapewnia trwałość produktu dzięki swojej naturalnej wytrzymałości.
GORA STRONY