Buty do nordic walking Propulse Walk 300 damskie

Ref :
8351237
Mocne strony
Ciesz się treningiem nordic walking dzięki butom Newfeel Propulse Walk 300, które zapewniają przyczepność i amortyzację. Dodaj jeszcze parę kijków do nordic walking - i masz pełne wyposażenie!
OPINIE KLIENTÓW
1 / 5 1 opinie
179,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

Trenujesz szybki marsz lub nordic walking?

Buty Propulse Walk 300 zwiększą dynamikę Twoich treningów. Są dynamiczne i przyczepne! 

Posiadają one Propulse Walking Technology: 3 cechy niezbędne do uprawiania szybkiego marszu i nordic walking

Propulse Walking Technology to podeszwa o wyjątkowej, asymetrycznej geometrii:

> Ścięta pięta z systemem odwróconego bieżnika tylnego zapewnia szybszy kontakt z podłożem.

> Strefa przyczepności na podeszwie, która wspiera przetaczanie się stopy zgodnie z ruchem.

> Strefa wybicia z przodu posiada wzmocnienie na dużym palcu, które usprawnia propulsję, a także zwiększa odporność butów na zużycie, co jest ważne podczas uprawiania chodu sportowego. 

Przyczepność w trakcie szybkiego marszu i nordic walking w każdych okolicznościach

 

Podeszwa butów Propulse Walk 300 do szybkiego marszu i nordic walking składa się ze specjalnych, kauczukowych wypustek 3 mm, które zwiększają przyczepność obuwia. Dzięki temu można chodzić po każdej nawierzchni bez szkody dla propulsji! 

Stéphane, inżynier produktu Newfeel

“Propulse Walk 300 posiadają podeszwę zewnętrzną, która została opracowana w najmniejszych detalach, takich jak na przykład mikropęknięcia gwarantujące przyczepność na gładkiej nawierzchni. Stworzenie podeszwy wymagało 2 lat badań i prób. Od amortyzacji, przez przyczepność oraz dynamikę butów, do trzymania stopy: podeszwa zewnętrzna wykonana jest z 4 różnych części, z których każda ma określoną funkcję". “ 

OPINIE KLIENTÓW

 • Kobieta
  40-49 lat
  05 December 2016
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Zakup nieudany!
  wygląd amortyzacja, podeszwa, siateczka, wkładka

  Pierwsze buty z Decathlonu, które w ogóle nie spełniły moich oczekiwań :( Początkowe wrażenie jest bardzo pozytywne, buty wydają się wygodne, wręcz idealne. Niestety po kilku minutach intensywnego marszu czar pryska!
  Brak amortyzacji, buty śliskie, nie mają prawie żadnej przyczepności, ślizgają się nawet na mokrym chodniku. Siateczka owszem, pozwala stopie oddychać, ale przepuszcza każdy proch, więc po kilku minutach marszu stopy i skarpety są tak brudne, że wstyd ściągać buty, a gdyby tego było mało to wszystkie paprochy wbijają się pomiędzy siateczkę zewnętrzną a wewnętrzną - nieładnie to wygląda...
  Po kilku km marszu stopy bolą niemiłosiernie, o odciski zwłaszcza na palcach bądź śródstopiu nietrudno. A gdzie tu mowa o regularnych marszach? W marzeniach jak najbardziej..., w tych butach niestety nie :(
  Kompletnie nieudany zakup.

CHARAKTERYSTYKA

Wysokość butów
niska
Materiał
siateczka tekstylna
Rozmiary
264 g w rozmiarze 39
Composition
Wierzch buta : 65.0% Poliester, Wierzch buta : 35.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma
Tests
Buty Newfeel do nordic walking są testowane w użyciu oraz w laboratorium.
Przeznaczenie :
do regularnego uprawiania nordic walking.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące konserwacji
Zespół Newfeel zaleca, by czyścić zewnętrzną część butów do szybkiego marszu i nordic walking za pomocą czystej i lekko wilgotnej ściereczki lub szczotki o miękkim włosiu. Nie należy suszyć butów w pobliżu źródła ciepła. Gdy buty nie są używane należy także wyjmować wkładkę, ponieważ wpływa to znacząco na higienę ich użytkowania. Pozwoli to na jej optymalne wysuszenie. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Instrukcje dotyczące przechowywania
Zespół Newfeel zaleca, by buty do nordic walking przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Na czym polega wyjątkowa koncepcja Propulse Walking Technology de Newfeel?
Nasze różne modele butów z Propulse Walking Technology to: - skośna pięta z systemem odwróconego tylnego bieżnika zapewnia szybki kontakt z podłożem - strefa przyczepności dopasowuje się do ruchu przetaczania stopy po podłożu podczas marszu - wzmocniona strefa odbicia z przodu (na wysokości dużego palca) sprzyja dynamice, a także, co ważne przy nordic walking, zapewnia dłuższe użytkowanie butów.
Czym jest nordic walking?
Nordic walking jest uprawiany ze specjalnymi kijkami na płaskim lub lekko pagórkowatym terenie. Ta aktywność pozwala ujędrnić całe ciało.
Dlaczego do nordic walking należy wybierać odpowiednie buty?
Podczas uprawiania nordic walking, stopa wykonuje pełny ruch przetaczania - od uderzenia piętą, aż do wybicia się z przedniej części (podczas tej fazy stopa wygina się naprawdę mocno). Z tego właśnie powodu buty do chodu sportowego muszą być bardzo giętkie!
Jakie są korzyści nordic walking?
Nordic walking to kompletna i wydajna aktywność, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to także jedna z najmniej urazogennych dla stawów dyscyplin, która jednak pozwala spożytkować swoją energię. Można uprawiać ją z kijkami, co pozwala trenować górne partie ciała (barki, brzuch, ramiona). Więcej informacji na: www.newfeel.com
Produkty testowane w warunkach realnych
Wszystkie buty do nordic walking Newfeel są testowane przez osoby uprawiające tę aktywność sportową, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać każdego dnia podczas treningu (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Dzięki tym przeprowadzanym na co dzień testom dopracowujemy oraz zatwierdzamy nasze buty.
Produkty testowane w laboratorium
Newfeel sprawdza wszystkie swoje produkty w testach laboratoryjnych, podczas których weryfikowane są właściwości i zalety butów od chodzenia.
GORA STRONY