Porady

Prawidłowy chód

Znajdziesz tu informacje o wszystkich korzyściach i technikach chodzenia rekreacyjnego, szybkiego marszu i nordic walking. Odkryj nasze artykuły i porady, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Prawidłowy chód

Treningi

Szukasz programu treningowego odpowiadającego Twojej motywacji i poziomowi zaawansowania? Odkryj nasze treningi, by osiągnąć swój cel!

Treningi

Wyposażenie

Jakie buty wybrać? Jak kupić odpowiednie kijki do nordic walking? Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje na temat wyposażenia!

Wyposażenie

Newfeel i jego partnerzy oferują porady dostosowane do Twojej motywacji, niezależnie od Twojego stylu chodzenia i poziomu zaawansowania. Chodzisz dla dobrego samopoczucia, dla utrzymania formy czy też sportowych przeżyć? Będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku, by sportowy chód był codzienną przyjemnością!

Śledź aktualności

Korzyści z chodzenia
sport_exterieur_dehors_marche_newfeel

Aktywny marsz można uprawiać o każdej porze, zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na powietrzu. Chodzenie na bieżni w klubie fitness może czasami być pociągającym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne są niesprzyjające... Przyznaj jednak, że marsz na świeżym powietrzu, w parku lub nad wodą, zawsze jest bardziej atrakcyjny tak dla ducha, jak i dla ciała! Uprawiając aktywny marsz, lepiej wyjść poza cztery ściany. Dlaczego? Oto 6 powodów!>p>

(3)
Korzyści z chodzenia

Sport jest korzystny dla zdrowia... O tym już wiesz. Czy wiesz jednak, że aktywność fizyczna poprawia również nastrój? Odkryj antystresowe oddziaływanie aktywnego marszu. To okazja, by spojrzeć w nowy sposób na tę niezwykle kompletną dyscyplinę!

(2)
Techniki i wskazówki

Oddychanie i chodzenie: to dwie tak naturalne czynności, że wykonujesz je nieświadomie. Aby uprawiać aktywny marsz, musiałeś opanować sztukę prawidłowego chodzenia. Pamiętaj, że musisz również nauczyć się poprawnie oddychać.

(3)
GORA STRONY