ODKRYJ NORDIC WALKING - 4 treningi na dobry początek
Kijki nordic walking Propulse Walk 500 - Dynamiczne i wygodne

PORADY

Newfeel i jego partnerzy oferują porady dostosowane do Twojej motywacji, niezależnie od Twojego stylu chodzenia i poziomu zaawansowania. Chodzisz dla dobrego samopoczucia, dla utrzymania formy czy też sportowych przeżyć? Będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku, by sportowy chód był codzienną przyjemnością !

Jaki rodzaj marszu uprawiasz ?

Jaki rodzaj marszu uprawiasz ?

Chcemy wspierać Cię w tej aktywności naszymi radami i pomóc Ci wybrać odpowiednie wyposażenie.
Aby nam to umożliwić, odpowiedz na kilka pytań, które pozwolą ustalić, jaki rodzaj marszu uprawiasz.

NASZE ZOBOWIĄZANIE

Chodzenie jest źródłem dobrego samopoczucia i energii. Aby zagwarantować te korzyści, Newfeel od chwili powstania pracuje tak, by jak najlepiej odpowiadać na Wasze potrzeby poprzez innowacyjny sprzęt, dopasowany do Waszego rytmu, prędkości, motywacji, a zwłaszcza... Waszych stóp, stóp chodziarzy.

Śledź aktualności

Korzyści z chodzenia

Lekarze i specjaliści do spraw zdrowia zgadzają się co do tego, że szybki marsz to znakomity sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów: pozwala mięśniom spalać kalorie, sięgając do zapasów tłuszczu. Czy wiesz jednak, ile czasu trzeba, aby w sposób trwały stracić na wadze?

Techniki i wskazówki
marchesportive_newfeel_rester_motive

Utrzymanie motywacji to klucz do osiągnięcia sportowych celów. Zdarza się jednak, że założenie butów do aktywnego marszu staje się problemem wynikającym z braku czasu lub ochoty. Emmanuel Lassalle, chodziarz długodystansowy, radzi, jak zachować motywację do chodzenia.

Techniki i wskazówki

Wiele osób rozpoczynających przygodę z aktywnym marszem zetknęło się z bólem odczuwanym w przedniej części podudzia. Ból ten powodowany jest zapaleniem mięśnia rozciągającego się wzdłuż kości piszczelowej, intensywnie pracującego podczas szybkiego marszu: mięśnia piszczelowego przedniego. Nie martw się!

Korzyści z chodzenia

« Daleko jeszcze? »: pytanie, które wszyscy zadawaliśmy i które każdy rodzic usłyszy pewnego dnia. Skorzystaj z naszych wskazówek i spraw, aby chodzenie stało się czymś więcej niż tylko sposobem przemieszczania się: przyjemną formą troski o zdrowie twojego dziecka!

Newfeel, zdynamizuj swój chód!

Ujędrnienie ciała, utrata wagi, wzmocnienie serca, odprężenie umysłu: korzyści z chodzenia jest wiele. 

Odkryj nasze produkty stworzone po to, by zapewniać Ci codzienną przyjemność z uprawiania szybkiego marszu (damskie i męskie buty do aktywnego marszu), nordic walking (kompletny sport z użyciem kijków do nordic walking) oraz chodzenia rekreacyjnego (buty męskie, damskie i dziecięce oraz torby i plecaki). Znajdziesz tu również wskazówki, jak wybrać produkt, oraz porady tworzone we współpracy z ekspertami - dzięki nim poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące chodzenia. Przejdź w tryb ruchu: wejdź do świata chodzenia ! 

GORA STRONY