Jak prawidłowo używać kijków do nordic walking?

(1)

Prawidłowe używanie kijków do nordic walking pomaga opanować najbardziej podstawową technikę nordic walking: ruch kijków pozwalający skuteczniej się odpychać i odkrywać nowe doznania związane z chodzeniem.

Zaczynasz swoją przygodę z nordic walking lub chcesz przypomnieć sobie podstawy tej dyscypliny? W tym filmie dwukrotny mistrz świata w nordic walking, Olivier Capelli, udziela lekcji nordic walking poświęconej używaniu kijków.
 


 

Poprzez to typowe dla nordic walking ćwiczenie nauczysz się prawidłowo używać kijków i odkryjesz wszystkie korzyści wynikające z uprawiania nordic walking
 

banner_pl_pw900

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń
Kijki do nordic walking

Kijki do nordic walking stanowią o szczególnym charakterze tego kompletnego sportu. Dzięki kijkom do nordic walking podczas uprawiania tej dyscypliny pracują mięśnie całego ciała. Bez nich nordic walking nie istnieje! Odkryj wszystkie elementy składające się na kijki do nordic walking. Pomoże Ci w tym Olivier Capelli, dwukrotny mistrz świata w nordic walking.

(1)
Techniki

Olivier Capelli, dwukrotny mistrz świata w nordic walking, udziela tutaj lekcji nordic walking poświęconej rozgrzewce dolnych partii ciała. Zobaczysz, jak rozgrzać kostki, kolana i biodra przy wykorzystaniu kijków do nordic walking, aby chronić stawy, wykonując 3 ćwiczenia wchodzące w skład rozgrzewki nordic walking.

GORA STRONY