• Impregnat do skóry i tekstyliów

Impregnat do skóry i tekstyliów

Ref :
8336463
Mocne strony
Impregnat 400 ml Ochroń swoje ulubione buty przed deszczem i plamami. Możesz to samo zrobić ze swoimi torbami i kurtkami z gładkiej skóry, z zamszu, z materiałów tekstylnych i typu high-tech.
24,99 zł*
Rozkład ocen
 • Uwaga - nie stosować do butów Kappa Ottawa
  29 Jun 2016
  brak zmienia radykalnie kolor obuwia

  Ten produkt to porażka jeśli chodzi o zastosowanie go do butów Kappa Ottawa. Pomimo zapewnień sprzedawców Decathlon iż produkt jest jak najbardziej przeznaczony do butów Kappa Ottawa, po użyciu okazało się że buty zmieniły kolor na biały. Wyglądają jakby cały były z soli. Zniszczyłem nowe buty tym preparatem - obydwa produkty kupione w Decathlon - impregnat stał obok półki z tymi właśnie butami. Dodam też że na impregnacie nie ma instrukcji jak go używać ani informacji aby go wypróbować najpierw na małym niewidocznym fragmencie obuwia. Jednym słowem - masakra.

  Odpowiedź Wed'ze :

  Panie Bartłomieju, dziękuję za komentarz. Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiście wszystkie informację zostaną przekazane do szefa produktu odpowiedzialnego za jego wdrażanie. Proszę udać się do najbliższego sklepu Decathlon celem złożenia reklamacji na oba produkty.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie! 

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON


 • bardzo dobry produkt
  26 Feb 2016
  bardzo dobrze impegnuje buty -

  Polecam, produkt spełnia swoje zadania, dobrze impregnuje, zabezpiecza buty przed przemakaniem

Zalety

Hydrofobowość
Impregnuje i chroni materiał i skórę (zamsz, nubuk, gładką skórę...)
Ochrona przed niepogodą
Co dwa tygodnie odnawiać powłokę podczas używania na co dzień.

CHARAKTERYSTYKA

Composition
607-025-00-1 ACETATE DE N-BUTYLE | 603-117-00-0 PROPANE-2-OL | EC 919-857-5 HYDROCARBURES C9-C11, N-ALCANES, ISOALCANES, CYCLIQUES <2% AROMATIQUES.
Conçu pour
do ochrony skóry i tkanin przed wodą, plamami i tłuszczem.
Garantie
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zbiornik ciśnieniowy: może wybuchnąć pod wpływem ciepła. Chronić przed promieniami słonecznymi. Przechowywać w temperaturze niższej niż 50°C.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Produkt skrajnie łatwopalny. Należy stosować się do zaleceń.

DODATKOWE INFORMACJE

Zalecenia dot. użytkowania
Rozpylić spray w przewiewnym pomieszczeniu w odległości 20 cm od produktu. Czynność regularnie powtarzać, co zapewni optymalne działanie środka (przed każdym wyjściem / co dwa tygodnie - w zależności od "wrażliwości" materiału). Odpowiedni do każdego materiału tekstylnego i skóry (nubuk, zamsz, gładka, sztuczna, itp...)
Środki ostrożności
Stałe wystawianie się na działanie produktu może spowodować wysuszenie lub pękanie skóry. Wdychanie oparów może powodować senność i zawroty głowy. Używać i przechowywać z dala od ognia i iskier, źródła ciepła lub działającego sprzętu elektronicznego. Nie palić. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych ciał. Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu ze skórą. Nie przekłuwać i nie palić nawet po zużyciu.
Zasady użytkowania
Używać tylko w miejscach dobrze wentylowanych. Aplikować krótkimi naciśnięciami, należy unikać długotrwałego rozpylania. Nie należy używać do celów innych niż te, dla których jest przeznaczony. Najpierw najpierw zrobić próbę na niewidocznej części produktu.
W przypadku spożycia
Należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać mu opakowanie lub etykietę.
GORA STRONY