• Impregnat do skóry i tekstyliów

Impregnat do skóry i tekstyliów

Ref :
8336463
Mocne strony
Impregnat 400 ml Ochroń swoje ulubione buty przed deszczem i plamami. Możesz to samo zrobić ze swoimi torbami i kurtkami z gładkiej skóry, z zamszu, z materiałów tekstylnych i typu high-tech.
24,99 zł*
Rozkład ocen
  • bardzo dobry produkt
    26 Feb 2016
    bardzo dobrze impegnuje buty -

    Polecam, produkt spełnia swoje zadania, dobrze impregnuje, zabezpiecza buty przed przemakaniem

Zalety

Hydrofobowość
Impregnuje i chroni materiał i skórę (zamsz, nubuk, gładką skórę...)
Ochrona przed niepogodą
Co dwa tygodnie odnawiać powłokę podczas używania na co dzień.

CHARAKTERYSTYKA

Composition
607-025-00-1 ACETATE DE N-BUTYLE | 603-117-00-0 PROPANE-2-OL | EC 919-857-5 HYDROCARBURES C9-C11, N-ALCANES, ISOALCANES, CYCLIQUES <2% AROMATIQUES.
Conçu pour
do ochrony skóry i tkanin przed wodą, plamami i tłuszczem.
Garantie
2 lata

PORADY

Instrukcje dotyczące przechowywania
Zbiornik ciśnieniowy: może wybuchnąć pod wpływem ciepła. Chronić przed promieniami słonecznymi. Przechowywać w temperaturze niższej niż 50°C.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Produkt skrajnie łatwopalny. Należy stosować się do zaleceń.

DODATKOWE INFORMACJE

Zalecenia dot. użytkowania
Rozpylić spray w przewiewnym pomieszczeniu w odległości 20 cm od produktu. Czynność regularnie powtarzać, co zapewni optymalne działanie środka (przed każdym wyjściem / co dwa tygodnie - w zależności od "wrażliwości" materiału). Odpowiedni do każdego materiału tekstylnego i skóry (nubuk, zamsz, gładka, sztuczna, itp...)
Środki ostrożności
Stałe wystawianie się na działanie produktu może spowodować wysuszenie lub pękanie skóry. Wdychanie oparów może powodować senność i zawroty głowy. Używać i przechowywać z dala od ognia i iskier, źródła ciepła lub działającego sprzętu elektronicznego. Nie palić. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych ciał. Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu ze skórą. Nie przekłuwać i nie palić nawet po zużyciu.
Zasady użytkowania
Używać tylko w miejscach dobrze wentylowanych. Aplikować krótkimi naciśnięciami, należy unikać długotrwałego rozpylania. Nie należy używać do celów innych niż te, dla których jest przeznaczony. Najpierw najpierw zrobić próbę na niewidocznej części produktu.
W przypadku spożycia
Należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać mu opakowanie lub etykietę.
GORA STRONY