Porady

Prawidłowy chód

Znajdziesz tu informacje o wszystkich korzyściach i technikach chodzenia rekreacyjnego, szybkiego marszu i nordic walking. Odkryj nasze artykuły i porady, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Treningi

Szukasz programu treningowego odpowiadającego Twojej motywacji i poziomowi zaawansowania? Odkryj nasze treningi, by osiągnąć swój cel!

Wyposażenie

Jakie buty wybrać? Jak kupić odpowiednie kijki do nordic walking? Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje na temat wyposażenia!

Newfeel i jego partnerzy oferują porady dostosowane do Twojej motywacji, niezależnie od Twojego stylu chodzenia i poziomu zaawansowania. Chodzisz dla dobrego samopoczucia, dla utrzymania formy czy też sportowych przeżyć? Będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku, by sportowy chód był codzienną przyjemnością!

Śledź aktualności

Korzyści z chodzenia
sport_exterieur_dehors_marche_newfeel

Zastanawiasz się, czy aktywny marsz lepiej uprawiać na świeżym powietrzu czy w klubie fitness? Uprawianie sportu na zewnątrz, w parku lub nad wodą, uwydatnia dobry wpływ aktywności fizycznej na samopoczucie: oddychasz, cieszysz się urokami natury, troszczysz się o siebie. Ciepłe, słoneczne dni to idealny moment, aby w pełni z tego skorzystać. Uprawiając szybki marsz, lepiej wyjść poza cztery ściany !

(3)
Korzyści z chodzenia

Sport i aktywny marsz to uznane metody codziennej walki ze stresem. Nie ma lepszego sposobu na dobre samopoczucie niż łagodna forma aktywności fizycznej, taka jak szybki marsz . To idealny sport dla kogoś, komu potrzebna jest poprawa nastroju. Sport i stress: jak to działa?

(2)
Techniki i wskazówki
respiration_newfeel

Oddychanie i chodzenie… To dwie tak naturalne czynności, że często zapominamy o wykonywaniu ich w sposób świadomy. A przecież prawidłowego oddychania uczymy się dokładnie tak samo, jak prawidłowego chodzenia: poprzez doświadczenie. Dowiedz się, jak kontrolować oddech, aby czuć się lepiej podczas aktywnego marszu i zwiększać swoją wytrzymałość.

(2)
GORA STRONY