Porady

Prawidłowy chód

Znajdziesz tu informacje o wszystkich korzyściach i technikach chodzenia rekreacyjnego, szybkiego marszu i nordic walking. Odkryj nasze artykuły i porady, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Prawidłowy chód

Treningi

Szukasz programu treningowego odpowiadającego Twojej motywacji i poziomowi zaawansowania? Odkryj nasze treningi, by osiągnąć swój cel!

Treningi

Wyposażenie

Jakie buty wybrać? Jak kupić odpowiednie kijki do nordic walking? Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje na temat wyposażenia!

Wyposażenie

Newfeel i jego partnerzy oferują porady dostosowane do Twojej motywacji, niezależnie od Twojego stylu chodzenia i poziomu zaawansowania. Chodzisz dla dobrego samopoczucia, dla utrzymania formy czy też sportowych przeżyć? Będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku, by sportowy chód był codzienną przyjemnością!

Śledź aktualności

Korzyści z chodzenia
sport_exterieur_dehors_marche_newfeel

Zastanawiasz się, czy aktywny marsz lepiej uprawiać na świeżym powietrzu czy w klubie fitness? Uprawianie sportu na zewnątrz, w parku lub nad wodą, uwydatnia dobry wpływ aktywności fizycznej na samopoczucie: oddychasz, cieszysz się urokami natury, troszczysz się o siebie. Ciepłe, słoneczne dni to idealny moment, aby w pełni z tego skorzystać. Uprawiając szybki marsz, lepiej wyjść poza cztery ściany !

(3)
Korzyści z chodzenia

Sport i aktywny marsz to uznane metody codziennej walki ze stresem. Nie ma lepszego sposobu na dobre samopoczucie niż łagodna forma aktywności fizycznej, taka jak szybki marsz . To idealny sport dla kogoś, komu potrzebna jest poprawa nastroju. Sport i stress: jak to działa?

(2)
Techniki i wskazówki
respiration_newfeel

Oddychanie i chodzenie… To dwie tak naturalne czynności, że często zapominamy o wykonywaniu ich w sposób świadomy. A przecież prawidłowego oddychania uczymy się dokładnie tak samo, jak prawidłowego chodzenia: poprzez doświadczenie. Dowiedz się, jak kontrolować oddech, aby czuć się lepiej podczas aktywnego marszu i zwiększać swoją wytrzymałość.

(2)
GORA STRONY